LVS808040-121M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS808040-121M-N
JLCPCB Part #
C525623
Package
SMD,8x8mm
Description
1.1A 120uH 425mΩ 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS