LVS606045-6R8M-N
MFR.Part #
LVS606045-6R8M-N
JLCPCB Part #
C2913999
Package
SMD,6x6mm
Description
3.2A 43mΩ 5.3A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS