LVS606045-680M-N
MFR.Part #
LVS606045-680M-N
JLCPCB Part #
C304398
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 330mΩ 68uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS