LVS606045-470M-N
MFR.Part #
LVS606045-470M-N
JLCPCB Part #
C142107
Package
SMD,6x6mm
Description
1.08A 1.9A 318.5mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS