LVS606045-330M-N
MFR.Part #
LVS606045-330M-N
JLCPCB Part #
C285825
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 165mΩ 2.3A 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS