LVS606045-2R3M-N
MFR.Part #
LVS606045-2R3M-N
JLCPCB Part #
C329598
Package
SMD,6x6mm
Description
19mΩ 2.3uH 4.5A 8.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS