LVS606045-220M-N
MFR.Part #
LVS606045-220M-N
JLCPCB Part #
C280551
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 125mΩ 22uH 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS