LVS606045-1R0M-N
MFR.Part #
LVS606045-1R0M-N
JLCPCB Part #
C280550
Package
SMD,6x6mm
Description
12.2A 12mΩ 1uH 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS