LVS606045-100M-N
MFR.Part #
LVS606045-100M-N
JLCPCB Part #
C142109
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.43A 4.05A 57mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS