LVS606028-1R0T-N
MFR.Part #
LVS606028-1R0T-N
JLCPCB Part #
C315708
Package
SMD,6x6mm
Description
13mΩ 1uH 5.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS