LVS606028-101M-N
MFR.Part #
LVS606028-101M-N
JLCPCB Part #
C285831
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 600mΩ 800mA 820mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS