LVS606020-220M-N
MFR.Part #
LVS606020-220M-N
JLCPCB Part #
C285833
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.1A 22uH 260mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS