LVS606020-150M-N
MFR.Part #
LVS606020-150M-N
JLCPCB Part #
C142113
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.3A 15uH 247mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS