LVS505020-4R7M-N
MFR.Part #
LVS505020-4R7M-N
JLCPCB Part #
C142119
Package
SMD,5x5mm
Description
1.98A 2.2A 4.7uH 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS