LVS505020-1R0T-N
MFR.Part #
LVS505020-1R0T-N
JLCPCB Part #
C2913998
Package
SMD,5x5mm
Description
1uH 21mΩ 4A 5.1A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS