LVS404018-2R2T-N
MFR.Part #
LVS404018-2R2T-N
JLCPCB Part #
C280530
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.5A 2.8A 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS