LVS404012-2R2M-N
MFR.Part #
LVS404012-2R2M-N
JLCPCB Part #
C280525
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 1.7A 2.2uH 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS