LVS303012-4R7M-N
MFR.Part #
LVS303012-4R7M-N
JLCPCB Part #
C329597
Package
SMD,3x3mm
Description
1.35A 136mΩ 4.7uH 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS