LVF404026-1R5M-N
MFR.Part #
LVF404026-1R5M-N
JLCPCB Part #
C285858
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.7A 35mΩ 4.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS