LS0805-2R2J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LS0805-2R2J-N
JLCPCB Part #
C280492
Package
0805
Description
1.1Ω 2.2uH 20@7.9MHz 250MHz 650mA ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS