LS0603-2R7J-N
MFR.Part #
LS0603-2R7J-N
JLCPCB Part #
C280485
Description
1.5Ω 105MHz 17@7.9MHz 2.7uH 480mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS