HEI252010A-1R0M-Q8
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
HEI252010A-1R0M-Q8
JLCPCB Part #
C285919
Package
1008
Description
1uH 3.7A 3A 45mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS