CLH1005T-18NJ-S-NP
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CLH1005T-18NJ-S-NP
JLCPCB Part #
C142250
Package
0402
Description
18nH 2.2GHz 300mA 360mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS