BWVS008080402R2M00
MFR.Part #
BWVS008080402R2M00
JLCPCB Part #
C2838137
Package
SMD,8x8mm
Description
11.5mΩ 2.2uH 7.2A 9.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS