BWVS005050402R2M00
MFR.Part #
BWVS005050402R2M00
JLCPCB Part #
C2981228
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 21mΩ 3.33A 5.13A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS