BWVF00252010100M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWVF00252010100M00
JLCPCB Part #
C2838268
Package
SMD,2x2.5mm
Description
10uH 535mΩ 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2x2.5mm Power Inductors ROHS