BWMR00302712220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWMR00302712220M00
JLCPCB Part #
C6756186
Package
SMD,3.0x2.7mm
Description
1A 22uH 630mA 954mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.0x2.7mm Power Inductors ROHS