BWCU00321619261M02
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWCU00321619261M02
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 2 260Ω@100MHz 310mA 500mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS