BWCU00231512121M02
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWCU00231512121M02
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 2 300mΩ 50V 900mA - Common Mode Filters ROHS