BSPQ000603041N7C00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000603041N7C00
JLCPCB Part #
C5604085
Package
0201
Description
1.7nH 10GHz 20@500MHz 70mΩ 800mA 0201 Inductors (SMD) ROHS