BSPQ000402038N2J00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000402038N2J00
JLCPCB Part #
C7222982
Package
1005
Description
13@500MHz 300mA 5.1GHz 500mΩ 8.2nH ±5% 1005 Inductors (SMD) ROHS