BSPQ000402033N7C00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000402033N7C00
JLCPCB Part #
C7092043
Package
1005
Description
14@500MHz 3.7nH 350mA 350mΩ 8.2GHz 1005 Inductors (SMD) ROHS