BSCQ000603035N1S00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSCQ000603035N1S00
JLCPCB Part #
C2935077
Package
0201
Description
14@500MHz 330mA 450mΩ 5.1nH 5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS