BSCQ000603032N4BHR
Extended
- Manufacturer
- Chilisin Elec
- MFR.Part #
- BSCQ000603032N4BHR
- JLCPCB Part #
- C5564921
- Package
- 0201
- Description
- 10GHz 14@500MHz 2.4nH 260mΩ 430mA 0201 Inductors (SMD) ROHS