BSCQ000603031N8B00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSCQ000603031N8B00
JLCPCB Part #
C2991864
Package
0201
Description
1.8nH 10GHz 120mΩ 14@500MHz 640mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS