BSCQ000603031N4B00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSCQ000603031N4B00
JLCPCB Part #
C5578328
Package
0201
Description
1.4nH 10GHz 120mΩ 14@500MHz 640mA 0201 Inductors (SMD) ROHS