BSCQ000603031N1B00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSCQ000603031N1B00
JLCPCB Part #
C2903680
Package
0201
Description
1.1nH 10GHz 14@500MHz 70mΩ 850mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS