BPXX00060635221M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPXX00060635221M00
JLCPCB Part #
C5252349
Package
SMD,6x6mm
Description
220uH 310mA、360mA、370mA 640mA 720mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS