BPSD00080750391K00
MFR.Part #
BPSD00080750391K00
JLCPCB Part #
C17488355
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.77Ω 360mA 390uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS