BPSD00080750221K00
MFR.Part #
BPSD00080750221K00
JLCPCB Part #
C17695578
Package
SMD,7.8x7mm
Description
220uH 490mA 960mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS