BPSD00080750220K00
MFR.Part #
BPSD00080750220K00
JLCPCB Part #
C17506604
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.5A 110mΩ 22uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS