BPSD00060545391K00
MFR.Part #
BPSD00060545391K00
JLCPCB Part #
C17473134
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.6Ω 260mA 390uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS