BPSD00060530821K00
MFR.Part #
BPSD00060530821K00
JLCPCB Part #
C17396613
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
150mA 7.5Ω 820uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS