BPSD00060530271K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD00060530271K00
JLCPCB Part #
C17197546
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.5Ω 270uH 350mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS