BPSD00060530270M00
MFR.Part #
BPSD00060530270M00
JLCPCB Part #
C17338554
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.4A 260mΩ 27uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS