BPSD00060525821K00
MFR.Part #
BPSD00060525821K00
JLCPCB Part #
C17403470
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
12Ω 70mA 820uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS