BPSD00060525390K00
MFR.Part #
BPSD00060525390K00
JLCPCB Part #
C17237882
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
39uH 690mΩ 750mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS