BPSD000504326R2M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSD000504326R2M00
JLCPCB Part #
C17368783
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.5A 110mΩ 6.2uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS