BPSD000504324R7M00
MFR.Part #
BPSD000504324R7M00
JLCPCB Part #
C17611638
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.7A 4.7uH 94mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS