BPSD00050432331K00
MFR.Part #
BPSD00050432331K00
JLCPCB Part #
C17185447
Package
SMD,4.5x4mm
Description
210mA 330uH 5.85Ω ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS